#1 2007-08-15 01:17:22

faba

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 49
Punktów :   

Jako Lider -zaczne!

Witam! Mam na imie  Łukasz:) Pochodze z Poznania (jak dla mnie the best of Polskie miasto:)) Pracuje "Poczta Polska" (mam nadzieje ze juz niedlugo) ucze sie -studiuje! Od 3 lat mam sliczna Kobietke (mmmm) nie nie fotki wam nie pokaze! ale uwierzcie mi jest olsiewajaca! Moje zainteresowania to motoryzacja Rajdy Wyścigi (BRNO POZNAN KILCE OPOLE)!chcialbym robic w tym kierunku duzo wiecej ale fundusze sa malenkie a potrzeby wielkie! ale moze kiedys uslyszycie o mnie w TVN TURBO ! to wystarczy jak by co to pytajcie! Pozdrawiam

PDG- Prawdziwość dla gry


PDG- prawdziwość dla gry

Offline

 

#2 2007-08-15 20:33:16

WiX

Administrator

3242953
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 103
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Siema jestem wix, mam 18 lat... xP Teraz rozpocznę ostatnią klasę LO... wakacyjnie pracuje w markecie budowlanym Castorama na magazynie, i to chyba tyle ? xP

Offline

 

#3 2007-08-16 01:34:01

FABIO

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 58
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Siemka!Mam na imię Krzysiek i pochodzę z pięknej malowniczej miejscowości w górach (prawie;)) która zwie się Nowy Sącz.Mam 29 lat i pracuję w zakładzie wulkanizacyjnym.Jeżeli chodzi o wybrankę to jestem już z nią 8 lat chociaż jeszcze przed ślubem...Co do zainteresowań to również motoryzacja,górskie wyczyny rowerowe,książki itp...
Hmm jezeli chcecie coś więcej wiedzieć to pytać..
Pozdrawiam!

Offline

 

#4 2007-08-16 11:36:20

faba

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Wyczyny rowerowe! Dobrze ze sobie juz to z glowy wybilem, bo moze bym na wozku skonczyl a tak skonczylo sie na porozwalanych nadgarstkach i kostek i utraty przytomnosci kilka razy:)Pozdro


PDG- prawdziwość dla gry

Offline

 

#5 2007-08-16 12:05:13

Fighter

Mini PRO

4755161
Skąd: Bojszowy
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Jako Lider -zaczne!

Co Wy od bika chcecie?! ja smigam juz od wrzesnia i tylko raz mialem noge peknieta xD. A pozatym to sluchma metalu reggae ska rocka i bluesa. Mieszkam w Bojszowach kolo Tychów (jakby ktos nie kojarzyl to niedaleko Katowic ;P). Lat mam 14.


P4G rządzi

Offline

 

#6 2007-08-16 18:30:57

FABIO

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 58
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Heheh jazda na rowerku to świetny trening odstresowujący a zwłaszcza po górkach i bezdrożach.Co do kontuzji to odpukać tylko raz mi się film urwał jak spadłem z 6-cio metrowego uskoku z tym że rower spadł wcześniej a ja na niego....Pozatym jestem cały więc jak widać nie jest tak źle...!!!..:)POLECAM...!!

Offline

 

#7 2007-08-18 12:12:57

Dzidzia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Witam
Mam na imie  Artur - lat 33, (zona , dwojka dzieci - przez to malo czasu dla siebia na zabawy przy kompie) Pracuje jako technolog w odlewni. Mieszkam w Śremie 40 km od Poznania (pozdrowka Faba) W gry komputerowe na PC gram juz od 10 lat (a na Commodore od 1991). W sieci zaczynałem od Unreala Tournamenta. Jestem założycielem i  wice szefem klanu ST. W klanie tym gramy w gry FPP - wiecej na stronie www.elendor.republika.pl. Jak widać czasami lubie sobie odskoczyc od strzelanek i pograc w cos innego - teraz jest to Trackmania którą to otrzymalem wraz z nową kartą graficzną.  W TMN spodobała mi się grywalności. Oprócz TMN jezdziłem do tej pory trochę w Colina 2 i TOCA 2 ale tą z 1999 roku , Interesuje się oprócz gier  - lotnictwem, wojskowością, modelarstwem kartonowym.
Pozdrowienia dla wszystkich

Offline

 

#8 2007-08-23 12:32:51

balaganmen

Administrator

2061634
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

No to przyszła pora na mnie bo zostalem tylko ja i szafa do przedstawienia:P
ja nazywam sie tomek i jestem ze Szczecina .. aktualnie studiuje na Akademi Morskiej w Szczecinie. (jebnieta uczelnia;p;] ) .. A mnie zaraził grą w TM koles:Pa wlasciwie dal mi link do gry i powiedzial ze fajna gra:P pojezdzilem sobei z nim trochu na necie:P kurde byl lepszy:P ale pojechal do angli na 2 miechy i mysle ze jak jzu teraz wroci:P to nie bedzie mial ze mną szans heh:P... jezeli wogole bedzie gral w TM bo on jest zagorzalym graczem w CS. Ale wracając do mnie to mam sporo roznych upodoban.. rowerek moze jak najbardizje byc ale nie wyczynowo tylko tka posmigac dla kondycji.. motoryzacje tez uwielbiam..( faba jak masz byc w tvn to podaj jeszcze swoje nazwisko heh:P )...Z muzyki to co wpadnie w ucho ale przewaznie .. jakis trance , house , dance itp. Bezdizetny i kawaler:P heh ;] jedyne co mi przeszkadza to czasem matka albo ojciec:P albo rodzenstwo.. no i obowiązki w rzeczy samej:P nauka i te inne pierdoly:P:] Nie jestem abstynentem ani wegetarianinem...
Hmm;p dobra juz nie wiem jakie jeszcze inne pierdoly tutaj napisac:P ... jak chcecie cos jeszcze wiedziec to walic,,,, :] POZDRO...all

Offline

 

#9 2007-09-02 21:15:27

SZ@FA

Młody

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Hmmmm .... tu mówi wasz Szafa (Robert) urodzony w latach 75 (swietne czasy ponoc ) jestem szczęśliwym posiadaczem pięknuśnej żony oraz 2 zajebistych dzieci : ( Faba nie mysl że tylko Twoja kobieta jest śliczna ;];] a co do TV-turbo to mam nadzieje ze nie zobacze cie w programie Uwaga pirat :PPP ) moje zainteresowania to w sumie tez motoryzacja ale tylko jako kibic albo jako mazyciel .... komputerami zaimuje się od czasu Amigi ,jestem po szkole elektronicznej tak wiec siedze teraz na servisie i bawie sie komputerami lubie sex , szybkie furrryyyy ,i browary Zywieckie ..... no to tyle

Offline

 

#10 2007-09-26 17:38:40

kruku

Młody

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Mam na imię Dawid, mieszkam w Sosnowcu. Lubię gry komputerowe (FPS & ścigałki rox), ogólnie interesuję się informatyką (szczególnie lubię programowanie). Słucham i wierzę w metal, który jest dla mnie jedynym Bogiem Gram na sztanistycznym instrumencie, wsród niewtajemniczonych znanym jako gitara elektryczna. No i o gólnie jestem zdrowo jebnięty

I tak wogóle witam wszystkich klanowiczów

Ostatnio edytowany przez kruku (2007-09-26 17:39:23)

Offline

 

#11 2007-10-07 21:49:59

Zebu

Młody

7603345
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

Czesc wszystkim. Mam na imie Filip, urodzony w Krakowie, pozniej chwilke mieszkalem w Wiedniu (7 lat) po czym powrocilem do tego pieknego miasta jakim jest Krakow. Jestem rocznik 83 i moje zainteresowania to ogolnie sport kazdego rodzaju, a jakby tak zawezic - to sztuki walk. Sam przewinalem sie przez: Karate (5 lat), BJJ (brazylijskie Ju-Jitsu - 0,5 roku), no i ostatecznie moja milosc i "powietrze" - Capoeria (7 lat w styczniu bedzie). Za czasow konca podstawowki i polowy liceum gralem w kosza (6 lat ) na Cracovia w 1-szej 5-tce jako rozgrywajacy. Co by tu jeszcze napisac..teraz studiuje Na Akademi Rolniczej - wydzial Agroinzynieria - kier. Techniki Komputerowe. A druga moja polowke mam rownierz niesamowita . Pozdrawiam.

Offline

 

#12 2007-10-08 19:19:16

WiX

Administrator

3242953
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 103
Punktów :   

Re: Jako Lider -zaczne!

no no zebu ciekawa biografia xD witaj wsrod nas xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naukaidzieprecz.pun.pl www.forms.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl