#1 2007-11-23 22:35:08

baser

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 27
Punktów :   

TCW Ksyks <------------ DEBIL

Dzisiaj ja z balaganem mielsmy mala scesje z ksyksem z TCW. Idiota jeden zaczal obrazac mnie, was i caly team wiec ruszylismy z balaganem na niego z kopyta. No i rozpoczela sie dosc ostra wojna, w ktorej nie uczestniczylismy tylko my 3 ale takze cinek (po naszej stronie) jaru¶ (tez po naszej, mimo ze z tego samego teamu). Mowil ze jest takim wspanialym graczem ze nikt z nas mu nie da rady i ze wogole nikogo od nas z teamu nie zna. Twierdzil także ze nie zna zebu a za 15 min mowil ze jest takim samym "idiot±" jak ja. Ogólnie wyszło na to, że mialem dosyc tych jego bzdur i powiedzialem "przepraszam" zeby juz skonczyl, a ona na to "prosze". W tej chwili wkurwilo sie cale TCW i chcieli go wyjebac z teamu. Pogadalem pozniej z REDEM I GUTSEM z TCW i doszli do wniosku, że napewno go wypierdola i że mnie przepraszaj±.

Cytat dla Ksyksa <-------- ONE WAY TICKET TO THE MOON

Dzieki balagan za wsparcie

Pozdro All

VIVA P4G

Ostatnio edytowany przez baser (2007-11-23 22:39:03)

Offline

 

#2 2007-11-24 02:15:09

balaganmen

Administrator

2061634
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: TCW Ksyks <------------ DEBIL

hahahA:D  no ja nie dam obraza zadnego z p4g:P no i ogolnie p4g calego:P
heh PO TYM JAk ty poszedles to ja jeszcze trochu sie z nim wozilem:P ale tez wkoncu mu powiedzialem przepraszam a on mi haha:]

a wogole to podczas tej naszej klotni pod nickiem bols ukrywal sie wix:P haha:]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-margonem.pun.pl www.wsti.pun.pl www.stratus-klub.pun.pl www.hiphopcytaty.pun.pl www.predorio.pun.pl